Aulić: Konaković je u politici bio i ostao pačija škola

1
Foto: Saša Aulić

Predsjednik Narod i pravda (NiP) Elmedin Konaković u politici je bio i ostao pačija škola, a u stvarnom životu je malo problematičnija podzemna škola, izjavio je član Glavnog odbora SNSD-a Saša Aulić.

Reagujući na njegovu izjavu da bi potpredsjednik SNSD-a Željka Cvijanović bila ista ili gora od predsjednika SNSD-a Milorada Dodika u vezi sa, kako je rekao, „secesionističkom politikom“ Srpske, Aulić je rekao za Srnu da je jasno da je za Konakovića secesionista svako ko se ne klanja velikobošnjačkom unitarizmu i ko se bori za Ustav, a protiv stranog intervencioizma.

– Konaković nije ni odlučivao, niti se šta pitao u vezi sa SNSD-om, a, konačno, sve manje se pita i o NiP-u – konstatovao je Aulić.