
Kandidat SNSD-a za srpskog člana Predsjedištva BiH Željka Cvijanović rekla je da je ponosna kada dođe u Mrkonjić Grad znajući kroz kakvu golgotu je ovo mjesto prošlo, kao i na to šta su sve uradili i koliko je bilo potrebno energije, znanja, mudrosti i hrabrosti da se ovdje udahne život ponovo.
– Budimo ponosni na ono što imamo, budimo ponosni na našu politiku jer je naša politika ovo učinila i napravila od Mrkonjić Grada – naglasila je Cvijanovićeva.

Ona je rekla da je zahvalna Dodiku što ih je okupio u svoj tim da zajedno rade dobar posao za Republiku Srpsku.
– Mi smo jedinstveni i ostaćemo jedinstveni jer smo veliki tim koji igra za Republiku. Ponosna sam što smo uspjeli da redovno izvršavamo sve svoje obaveze i što smo odbranili poziciju Republike Srpske – istakla je Cvijanovićeva.
Ona je rekla da vođenje kampanje za njih znači samo nastavak nekih redovnih aktivnosti.
– Mi smo stalno sa ljudima, stalno obilazimo naše opštine, izvršavamo svoje obaveze i pažljivo slušamo šta naši ljudi imaju poručiti i još pažljivije izvršavamo ono što oni od nas očekuju. To je SNSD i zato mi pobjeđujemo – istakla je Cvijanovićeva.

Ona je dodala da će Mrkonjić Grad, kao i druge opštine, dati doprinos njihovoj velikoj pobjedi na izborima 2. oktobra.
– Tada ćemo samo potvrditi naše politike i pokazati da je Republika Srpska spremna i sposobna da ide u budućnost sa stabilnom vlašću. Treba nam stabilna vlast, ljudi koji znaju šta treba uraditi i koji su lojalni Srpskoj – poručila je Cvijanovića.
Na večerašnjoj tribini SNSD-a u Mrkonjić Gradu, predstavljeni su kandidati ove stranke za Narodnu skupštinu Republike Srpske i Predstavnički dom Parlamentarne skupštine BiH iz izbornih jedinica tri i jedan.


















































