Jokić nastavio put ka MVP tituli i u porazu od Lejkersa

16

Srpski centar Nikola Jokić odigrao je još jednu sjajnu utakmici i bio najefikasniji igrač meča ali to nije bilo dovoljno da Denver izbjegne poraz od LA Lejkersa sa 93:89.

Jokić je utakmicu završio sa 32 postignuta poena uz 9 skokova i 5 asistencija i odlično predvodio svoj tim, ali Denver nije uspio da izbjegne poraz u Los Anđelesu.

Gosti su dobro ušli u meč i poveli u prvoj četvrtini ali su domaćini preuzeli inicijativu i preokrenuli rezultau u drugoj četvrtini i na odmor otišli sa prednošću.

Potom su nastavili u istom tempu i uvećali prednost koju Denver nije uspio da anulira iako su dobili posljednju četvrtinu.

Nikola Jokić je odigrao još jednu odličnu utakmicu kojom je potvrdio kandidaturu za izbor najkorisnijeg igrača sezone, ali ga ostatak tima nije najbolje pratio.

Drugi na listi strijelaca u timu Denvera bio je Majkl Porter sa 19 postignutih poena, a treći Džaval Mekgi je udacio 10 koševa.

Pobjednički tim je predvodio Entoni Dejvis sa 25 postignutuh poena uz 7 skokova i jednu asistenciju.