Matić konačno na terenu – Junajted slavio na teškom gostovanju

17

Fudbaleri Mančester junajteda pobijedili su Barnli 2:0 u 20. kolu Premijer lige.

Srpski fudbaler Nemanja Matić odigrao je prvi meč u Premijer ligi još od 22. septembra kada je u porazu od Vest Hema na terenu bio 71. minut.

Matić je od tada nastupao u Ligi Evrope, međutim u najjačoj evropskoj ligi nije dobijao priliku.

Srpski fudbaler odigrao je veoma dobar meč, na terenu je proveo svih devedeset minuta i u nastavku sezone bi mogao da dobije još više prilika.

Heroj „crvenih đavola“ bio je Entoni Marsijal koji je u 44. minutu postigao odlučujući gol. Pereira je oduzeo loptu, potom ju je proslijedio do Francuza kojem nije bilo teško da savlada Poupa.

Barnli je u nastavku napadao i kako nije uspio da iskoristi šanse, uslijedila je kaznu. U 95. minutu je uslijedila kontra, Rašford je izašao sam ispred golmana i lako ga prevario.

Poslije dvadeset odigranih utakmica Junajted ima 31 bod i nalazi se na petom mjestu, dok je Barnli na 13. sa 24.