
Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik istakao je da je prije samo godinu dana Bakir Izetbegović javno rekao da Srbi nemaju većeg i snažnijeg političara od njega, a danas govori da ga treba ukloniti silom, što je dokaz njegove nemoći.
– To je dokaz njihove nemoći i naše pobjede. Kada ne možete da pobijedite volju naroda, onda prizivate silu – naveo je Dodik.
Dodik je istakao da on nije njihov cilj, već samo prepreka.
– Njihov cilj je Republika Srpska – njene institucije, njena imovina, njena sloboda i njeno pravo da sama odlučuje o sebi. Zato im poručujem – pobjeđivao sam vas do sada, pobjeđivaću vas i ubuduće – i Bakira, i Blamušu, i Sarajvukovića i sve potpisnike sarajevskih sporazuma i koalicije protiv Republike Srpske – naveo je Dodik na „Iksu“.














































