
SAD ne žele da troše vrijeme na mirovne napore povezane sa Ukrajinom koji ne donose rezultate, izjavio je američki državni sekretar Marko Rubio.
– Ne želimo da traćimo vrijeme niti da ulažemo vrijeme i energiju u napore koji se ne pomjeraju naprijed – rekao je Rubio novinarima.
Međutim, Rubio je naglasio da su SAD i dalje spremne da igraju ulogu posrednika u pronalaženju rješenja za sukob u Ukrajini.













































