Zverev ekspresno završio posao, Cicipas izgubio set

18

Favoriti na terenima Ju-Es opena nisu dopustili nikakva iznenađenja. Aleksandar Zverev u tri seta savladao Ramosa Vinjolasa, dok je Stefanos Cicipas sa 3:1 pobijedio Manarina.

Zverev je u sjajnom raspoloženju dočekao duel sa Albertom Ramosom Vinjolasom, pa je na terenu proveo sat i 15 minuta.

Samo četiri gema je izgubio – 6:1, 6:0, 6:3 za ubjedljivu pobjedu i plasman u narednu rundu.

Stefanos Cicipas je izgubio jedan set od Manarina, ali je rutinski završio posao.

Cicipas je poveo sa 6:3, 6:4, Manarino je u taj-brejku trećeg seta unio dozu neizvesnosti, koja je, ipak, nestala odmah na startu narednog seta, koji je Grk dobio sa 6:0.

Dijego Švarcman je sa 3:0 savladao Andersona, dok je Opelka istim rezultatom izbacio Musetija.