
Vlado Gligorić reizabran je večeras za predsjednika Opštinskog odbora SNSD-a Čelinac na izbornoj konferenciji kojoj je prisustvovao lider stranke Milorad Dodik.
Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik rekao da u Čelincu djeluje profilisana struktura ljudi koji imaju dobru organizaciju, dobijaju povjerenje građana i kontinuirano ostvaruju dobre rezultate.
„SNSD je uzvrtio Čelincu za povjerenje mnogim investicijama od izgradnje Sportske dvorane do gradskog mosta i mnogo čega. Sada gradimo obilaznicu vrijednu oko 13 miliona KM, a u planu je da nakon otvaranja mosta u Česmi u Banjaluci uradimo i još jedan ulaz, odnosno izlaz prema gradu na Vrbasu“, naveo je Dodik.
On je istakao rekao da se SNSD već sada priprema za ojačavanje svoje struktutre za naredne opšte izbore.
– Svjesni smo naših neprijatelja koji stanuju u Sarajevu, ali i nekih na prostorima Republike Srpske. Čekaju nas opšti izbori i na njima očekujemo apsolutnu pobjedu. Sve manje za nas bi bilo neprihvatljivo i želimo da sa koalicionim partnerima imamo dvotrećinsku većinu. Nastavićemo s njima dobru saradnju – rekao je Dodik.
Gligorić: Radiću na jačanju stranačke infrastrukture
Gligorić je rekao da će raditi na jačanju stranačke infrastrukture uz podršku rukovodstva stranke.
– Nastavićemo da u svakom pogledu razvijamo našu opštinu i sve njene mjesne zadjednice. Najbitnije je da Čelinac postaje lijepo mjesto za život – rekao je Gligorić.
Minić: Urađeni brojni projekti u Čelincu
Visoki funkcioner SNSD-a Savo Minić kaže da je zadovoljan saradnjom sa ovom lokalnom zajednicom i sa svim onim što ovdje može vidjeti.
– Brojni projekti koji su se odnosili na ovu opštinu su urađeni bilo da je riječ o zaštiti od poplava ili privredi – rekao je Minić.
















































