
Gradonačelnik izraelskog grada Modin Haim Bibas zahvalio je srpskom članu Predsjedništva BiH Željki Cvijanović na prijateljstvu i podršci koju pruža Izraelu.
– Cvijanovićeva je veliki prijatelj i velika podrška Izraelu, na svakom mjestu i u svakom izazovu. Hvala Vam – rekao je Bibas na otvaranju konferencije „Muniekspo“ u Tel Avivu.
Cvijanovićeva se danas obratila na otvaranju konferencije.
„Muniekspo“ je vodeća međunarodna konferencija i sajam urbanih inovacija u Izraelu, koji organizuje Federacija lokalnih vlasti.
Srpski član Predsjedništva BiH boravi u višednevnoj posjeti Izraelu tokom koje se sastala sa državnim rukovodstvom i obratila se na Samitu međunarodne politike.












































